Обмін та повернення

Повернення товару

Шановні клієнти, ми дотримуємося законодавства України щодо здійснення повернення товару проягом 14 днів від дати покупки відповідно до "Закону про захист прав споживачів". Згідно переліку товару який передбачений законодавством засоби побутової хімії та особистої гігієни поверненню не підлягають. Практично це обумовлено тим що неможливо проконтролювати на 100% використання та/або не використання засобів які повертаються, і як наслідок забезпечення Вас стовідсотковими оригінальними товарами. В окремих випадках, на певних категоріях товарів, ми можем розглядати можливості повренення, тому просимо Вас дотримуватись рекомендацій наведених нижче:

  • Обміну чи поверненню підлягають ті товари*, які не були у використанні і немає слідів використання, чия упаковка не порушена і зберегла свою цілісність.
  • Обов'язково збережіть чек або інший розрахунковий документ, який буде виданий вам із товаром!
  • Якщо Ви помітили приховані дефекти товару після його використання, будь ласка, зателефонуйте нам за номерами телефонів вказаних на сайті. Ми проведемо експертизу і повідомимо вирішення проблеми.
  • Примітка: Просимо Вас обов'язково перевіряти товар у присутності кур'єра або у відділенні Нової Пошти під час отримання продукції.

- - - - - - - - - -

* ПОБУТОВА ХІМІЯ та КОСМЕТИЧНІ ЗАСОБИ поверненню не підлягає.
** 
Деякі спец. товари не підлягають поверненню.